FOLK TRIO

FOLK TRIO – tai projektas, kuriame profesionalūs Lietuvos muzikantai subtiliai ir jautriai paliečia lietuvišką folklorą, panardina į gilias senųjų lietuvių liaudies dainų interpretacijas, apipindami jas savitomis, nuoširdžiomis improvizacijomis.

Ineta Meduneckytė, Nerijus Bakula ir Jan Maksimovic susibūrė prisiminti seniausius laikus menančias ir mūsų tautos istoriją pasakojančias lietuvių liaudies dainas. Programoje ne tik gerai žinomos, bet ir jau užmirštos, legendas pasakojančios istorijos, kurias dar ne vieną dieną nešiositės širdyje. Senosiose dainose slypi raktas į mūsų pačių sielos gelmes.

FOLK TRIO  koncertai ne tik muzikiniai, bet ir edukaciniai. Muzikantai aktyviai koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje – pristatė Lietuvos muziką bei kultūrą Japonijoje, Estijoje, lietuvių bendruomenėms, ambasadoms kitose šalyse.

Šiuo metu atlikėjai pristato savo naują albumą „Legendos apie mus“.

 

Taip pat atlikėjai nevengia iššūkių – Mažosios Lietuvos dienoms parengė išskirtinę programą „Pamarių legendos“.

FOLK TRIO programa puikiai tiks Valstybės dienos minėjimo šventėms, oficialiems Lietuvą reprezentuojantiems renginiams ar susibūrimams.

Didesniems renginiams siūlome programą FOLK TRIO su grupe.

Paklausyti:

Daugiau informacijos:

www.facebook.com/FOLKTRIOLT

https://www.15min.lt/kultura/naujiena/muzika/folk-trio-pristate-lietuva-japonijoje-284-1189748

https://www.alfa.lt/straipsnis/50398649/folk-trio-pristate-lietuva-japonijoje

etnoprojects@gmail.com

O čia galite paklausyti apie mus LRT laidoje „Pasaulio garsai“.

Pasišnekučiavome apie viską – apie projekto gimimą, mūsišką folkloro pajautimą, norą priminti tradicijas, melodijas ir pasakoti, skleisti žinią apie Lietuvą.

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000131349/folk-trio-improvizacijos-lietuvisko-folkloro-tema