FOLK TRIO – tai projektas, kuriame profesionalūs Lietuvos muzikantai subtiliai ir jautriai paliečia lietuvišką folklorą, prideda modernių ir klasikinių prieskonių, improvizacijų, o patiekia įvilkdami į nenuspėjamą, savitą, tačiau visada nuoširdų ir tikrą muzikinį rūbą.

FOLK TRIO susibūrė nuspalvinti seniausius laikus menančias ir mūsų tautos istoriją pasakojančias lietuvių liaudies dainas. Programoje ne tik gerai žinomos, bet ir jau užmirštos, legendas pasakojančios istorijos, kurias dar ne vieną dieną nešiositės širdyje. Senosiose dainose slypi raktas į mūsų pačių sielos gelmes.·

FOLK TRIO  koncertai ne tik muzikiniai, bet ir edukaciniai – pasakojama apie lietuvių liaudies dainas, senąsias tradicijas, kurias jau baigiame užmiršti, tačiau primenančias kas esame ir ką nešamės širdyse.

Praėjusius metus grupė FOLK TRIO aktyviai koncertavo Lietuvoje, pristatė Lietuvos muziką bei kultūrą Japonijoje, Estijoje.

FOLK TRIO – tai lietuvių liaudies dainų atlikėja Ineta Meduneckytė Tamošiūnienė, akordeonistas, mokytojas Nerijus Bakula bei saksofono virtuozas, muzikos akademijos dėstytojas Jan Maksimovič. Didesniems renginiams galime pasiūlyti programą FOLK TRIO su grupe. FOLK TRIO programa puikiai tiks Valstybės dienos minėjimo šventėms, oficialiems Lietuvą reprezentuojantiems renginiams ar susibūrimams.

Daugiau informacijos:

www.facebook.com/FOLKTRIOLT

https://www.15min.lt/kultura/naujiena/muzika/folk-trio-pristate-lietuva-japonijoje-284-1189748

https://www.alfa.lt/straipsnis/50398649/folk-trio-pristate-lietuva-japonijoje

etnoprojects@gmail.com